RiverCreek | 696 662 412 (Poznań) | 661 808 848 (Bydgoszcz) poczta@rivercreek.pl

Poznaj RiverCreek

Wyjątkowe produkty RiveCreek – deski kompozytowe na taras w najwyższym standardzie

Jakość RiverCreek

Firma RiverCreek posiada wieloletnie doświadczenie w branży materiałów kompozytowych, które wykorzystywane są do wykonania aranżacji ogrodowych. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości tarasy z deski kompozytowej, która odznaczają się dużą wytrzymałością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Proponujemy produkty o podwyższonych standardach, które sprawdzą się w każdym ogrodzie i terenie przydomowym.

Swoją wiedzę popieramy doświadczeniem zdobytym podczas pracy na rynku kanadyjskim i duńskim min. na materiałach firmy Trex dla Kanadyjskich wykonawców takich jak MORSCHES BUILDERS MART z Vancouver, oraz na rynku duńskim min. dla firmy MetsäWood. Dzięki temu każdy taras kompozytowy wykonany z produktów oferowanych przez naszą firmę zachwyca swoim wyglądem oraz poziomem realizacji. 

Deski tarasowe z kompozytu

Prezentowane deski tarasowe powstają na bazie wyjątkowo wytrzymałego oraz estetycznego kompozytu. Taras z drewna oraz elementy wchodzące w jego skład wykonane są z mączki drzewa bambusowego. 

To bardzo trwałe połączenie polietylenu oraz dodatków, takich jak pigmenty czy różne środki chemiczne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu proponowane przez nas tarasy z deski kompozytowej odznaczają się wyjątkową jakością oraz wysoką estetyką wykonania. Produkty te pozwalają stworzyć solidne tarasy kompozytowe o długim okresie żywotności, odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych.

Technologia i doświadczenie 

Wnikliwa obserwacja oraz stałe śledzenie nowinek technologicznych wraz z ogromną wiedzą, wyniesioną z pracy w krajach skandynawskich, wpłynęło na wyklarowanie bardzo jasno prostych i funkcjonalnych założeń naszej firmy. W RiverCreek dbamy przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów, dostarczając im kompozytowe deski tarasowe najlepszej jakości. Zmontowany z takich elementów taras kompozytowy będzie świetnym miejscem do codziennego odpoczynku czy spotkania ze znajomymi.

Ekologiczne i bezpiecznie

Produkty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się także wysokimi standardami ekologicznymi oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa. Taras z drewna wykonany z oferowanych przez nas elementów to aranżacja ogrodowa dla całej rodziny i na wiele lat. Proponujemy rozwiązania uniwersalne oraz łatwe w pielęgnacji i konserwacji. Zatrudniamy także wykwalifikowaną załogę monterów, realizujących usługi na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Dzięki naszym fachowcom uzyskasz profesjonalną pomoc oraz odpowiedź na każdą wątpliwość.

Gwarancja jakości  

Jesteśmy przekonani o najwyższych standardach naszych produktów i usług. Właśnie dlatego udzielamy 5-letniej gwarancji na montaż i 25-letniej gwarancji na wyroby z naszego asortymentu. Dzięki temu możesz czuć się pewnie i bezpiecznie, że wybrane elementy znajdują się na odpowiednim poziomie. Zapewniamy przystępne ceny oraz kompleksową ofertę produktów do wykonania tarasu. Zapraszamy do kontaktu.